O nas

KARMA to kolektyw ludzi, związanych z muzyką i wierzących w dobro.

Mimo, iż żyjemy w najlepszych czasach naszej cywilizacji licznik chorób psychicznych i zaburzeń nigdy nie był wyżej a depresja stała się naszą chorobą cywilizacyjną. Jest wiele powodów tego zjawiska jednak zdecydowanie jednym z największych jest materializm i szerzenie destruktywnych antywartości w popkulturze.

Tworzymy markę, która ma być odpowiedzią na dzisiejsze konsumpcjonistyczne podejście społeczeństwa i jednoczyć ludzi, którzy chcą naprawiać ten stan rzeczy. Zaczęliśmy swoje działania od pomocy płockiemu schronisku, narobiliśmy trochę szumu medialnego wokół naszej muzyki i przeznaczamy 11% dochodu ze sprzedaży płyty JEDEN “BENZO” na wsparcie dla schronisk.

Zakończyliśmy pierwszy etap akcji, mający na celu narobić hałasu w naszej branży muzycznej i pokazać czym media karmią nas najchętniej i jaki to ma wpływ na nasze samopoczucie. Wychodząc temu naprzeciw uruchomiliśmy niezależne instagramowe medium @karma.site gdzie znajdziecie sam wartościowy kontent z aż 9 różnych kategorii. FOLLOW!

Kolejnym etapem będzie otwarcie Patronite, z którego w zamian za wsparcie finansowe (które będzie również wykorzystywane na rzecz schronisk) patroni będą otrzymywać ekskluzywny kontent i gadżety tworzone wokół naszej marki.

Więcej informacji wkrótce. Zostań na łączach i śledź nasz profil @karmazone.pl

KARMA.

Aktualne działania

Zakończone

– Pakiet Karmy dla Schroniska dla Zwierząt w Płocku

Trwające

– przeznaczanie 11% dochodu z płyty JEDEN “Benzo” na potrzeby zwierząt z Płockiego schroniska

– zbiórka desek, palet i resztek stolarskich na potrzeby budowy wybiegu dla szczeniąt w Płockim Schronisku dla Zwierząt.

Comming Soon

– już niedługo otworzymy możliwość wspierania nas w formie miesięcznej poprzez Patronite.pl a środki zebrane w ten sposób w 100% zostaną wykorzystane na potrzeby schronisk dla zwierząt w całej Polsce.